در حال بارگزاری...

دوربین مدار بسته

معرفی دوربین مدار بسته :

دوربین های مدار بسته جزو تجهیزات حفاظتی و امنیتی پیشرفته محسوب می شود، که جهت کنترل تردد، مراقبت و حفاظت از اماکن عمومی و خصوصی و نیز پرستاری و مراقبت از راه دور کودکان و سالمندان به کار می رود.

این تجهیزات دارای تنوع گسترده ای با توجه به کاربرد مورد نظر دارند.

از سیستم های مداربسته سیمی گرفته تا انواع بی سیم آن. از لحاظ تنوع در انتقال تصویر نیز دوربین ها در رده های مختلفی وجود دارند که از نوع منسوخ شده آنالوگ گرفته تا انواع دوربین های AHD و IP که در بازار مرسوم می باشند.

به لحاظ کیفیت تصویر نیز دوربین های VGA تا دوربین های چند مگاپیکسل با رزولوشن های مختلف HD ، FULL HD و ۴K در بازار موجود می باشند.

دوربین های مدار بسته

دوربین های هوشمند بی سیم

اگر به دنبال سیستم حفاظتی برای داخل منزل خود هستید، پیشنهاد ما دوربین های وایرلس میباشد.

این دوربین ها کیفیت تصویر بالایی دارند. شما به راحتی می توانید از هر جای دنیا محیط مورد نظر خود را روی اپلیکیشن مخصوص موبایل مشاهده و رصد کنید. حتی ارتباط صوتی دو طرفه ای رو نیز با ساکنین در محیط داشته باشید. این ویژگی باعث شده که به این دوربین ها دوربین های مراقبت از کودک و سالمند نیز اطلاق گردد. چرا که به راحتی امکان مشاهده و نیز مکالمه دو طرفه با محیط میتوانید داشته باشید. این تجهیزات بدون نیاز به DVR می باشند. برای ذخیره تصاویر می توان از مموری کارت استفاده کرد. دارای ویژگی دید در شب می باشند. و نیز مجهز به سنسور تشخیص حرکت و آلارم به گوشی می باشند.

دوربین های هوشمند بی سیم

دوربین های مدار بسته سیمی

حال اگر شما به دنبال حفاظت اماکنی نظیر باغ، ویلا، حیاط، و سایر مکان های روباز هستید، شک نکنید که سیستم های دوربین مداربسته سیمی انتخاب اول شما خواهد بود. این تجهیزات دارای تنوع گسترده تری نسبت به سیستم های بی سیم میباشد. که شما میتوانید از بخش دوربین های مداربسته سیمی اطلاعات دقیق تری را بدست آورید.