در حال بارگزاری...

پروژه هوشمندسازی ویلای مسکونی محمودآباد

پروژه هوشمندسازی ویلای مسکونی محمودآباد

خانه هوشمند

پروژه هوشمندسازی ویلای مسکونی واقع در محمودآباد مازندران در سال ۱۳۹۷ توسط شرکت خانه هوشمند کاسپین نصب و اجرا شد.

روند اجرای پروژه

تجهیزات هوشمند و سیستم های صوتی استفاده شده در این پروژه شامل سیستم روشنایی هوشمند ، سیستم های امنیتی شامل سنسور حرکت و سنسور درب و پنجره است. به علاوه با استفاده از ترموستات هوشمند کنترل و مدیریت گرمایش و سرمایش ساختمان نیز تحت شبکه هوشمند قرار گرفته و به وسیله کنترل کننده IR ، کلیه تجهیزات صوتی و تصویری همچون تلویزیون ، رسیور ، ستاپ باکس و دی وی دی پلیر (DVD Player) به شبکه هوشمند اضافه گردید.

 

نورپردازی هوشمند

 

کنترل کننده مرکزی هوشمند و پنل موسیقی

در این پروژه از کنترلر مرکزی هوشمند و پنل موسیقی ۷ اینچ برای مدیریت و پایش سیستم هوشمند و نیز کنترل دوربین های مداربسته محوطه ویلا ، همچنین پیش بینی آب و هوا و مشاهده اخبار روز استفاده شده است. همچنین به عنوان سینمای خانگی و پنل موسیقی نیز به کار می رود که به همراه اسپیکرهای سقفی فریملس استریو HiFi در بخش پذیرایی استفاده شده اند.

 

پنل موسیقی و کلید لمسی وای فای

 

کلیدهای هوشمند استفاده شده در این پروژه از نوع WiFi بوده و به راحتی به اپ خانه هوشمند اضافه می گردد و قابلیت سناریو پذیری و زمانبندی را دارا می باشد.

همچنین در این پروژه دو عدد دستگاه رقص نور با قابلیت اتصال به سیستم هوشمند و پنل موسیقی طراحی و اجرا شد.

 

نورپردازی هوشمند

 

پروتکل ارتباطی و برنامه نویسی

ماژول های هوشمند پروژه فوق تحت پروتکل هوشمند WiFi بوده که به صورت بی سیم توسط اپلیکیشن Tuya اجرا شده بر روی پنل مرکزی و گوشی هوشمند پایش و مدیریت می شود. به علاوه سناریو های و برنامه ریزی های مختلفی با پیشنهاد شرکت و نیز با توجه به تشخیص و نیاز کارفرما جهت آسایش و امنیت بیشتر بر روی اپلیکیشن خانه هوشمند برنامه ریزی ، نصب ، پیاده سازی و اجرا شده است.

جزییات پروژه هوشمندسازی ویلای مسکونی محمودآباد

نام پروژه : ویلای مسکونی

کارفرمای پروژه : جناب آقای غلامی

مکان پروژه : محمود آباد – مازندران

برند مورد استفاده در پروژه :  Tuya

پروتکل ارتباطی : WiFi

سال اجرای پروژه : ۱۳۹۷