در حال بارگزاری...

زندگی هوشمند به سبک Z-Wave

آیا شما مایل هستید که خانه خود را به یک خانه هوشمند تبدیل کنید !؟ یا شما در حال استفاده از محصولات خانه هوشمند هستید و تمایل به افزایش قابلیتها  آن دارید !؟  شما درست آمده اید ! محصولات خانه هوشمند Z-Wave به راستی به شما حق انتخاب بیشتری میدهد. Z Wave با انتخابهای متنوعی از مارکها و برندهای مختلف و سبک های گوناگون عاقلانه ترین انتخاب برای خانه هوشمند است.

Z-Wave یک پروتکل ارتباطی دوطرفه بی‌سیم است که با اتحاد شرکت دانمارکی Zensys و Z-Wave ارائه شد! این تکنولوژی برای توان‌ها و پهنای باند‌های کم طراحی شده‌است! یعنی برای استفاده در کاربرد هایی مانند Home Automation و یا Sensor Network ها.در این تکنولوژی از هیچگونه سیم کشی برای انتقال سیگنالهای کنترلی استفاده نشده و این امر فقط به کمک سیگنالهای رادیویی صورت می پذیرد.

پروتکل Z-Wave  یک تکنولوژی کنترل بیسیم خانگی پیشرو در بازار امروز است! با بیش از ۱۷۰۰ محصول سازگار با این پروتکل در سراسر جهان! ارائه شده توسط اتحاد Z Wave که بیش از ۴۵۰ شرکت بزرگ تولید کننده محصولات خانگی از آن پیروی میکنند!

مجموعه ما آماده ارائه طیف گسترده ای از محصولات Z Wave را دارد! از کنترل کننده تا ماژول و سنسورها موجود در بازار جهانی ! که با فرکانس ۸۶۸.۴MHz کار میکند و با پروتکل Z-Wave سازماندهی شده است برای برآوردن نیازهای شما می باشد.