در حال بارگزاری...

زندگی هوشمند به سبک WIFI

در روزگار ما استفاده از اینترنت و متقابلا وجود مودم های WiFi در خانه ها، امری عادی و فراگیر میباشد. به این ترتیب محصولات WiFi میتوانند براحتی و در هر نقطه از خانه نصب شده و بدون ایجاد هرگونه تغییر در سیم کشی و بدون محدودیت در نوع محل نصب و حتی بدون نیاز به هر نوع سرور مورد استفاده قرار گیرند.

تحت شبکه WiFi کارکردن به آن معنا نیست که در خانه حتما باید اینترنت موجود باشد. بلکه محصولات تنها با اتصال به مودم به عملکرد از پیش تعیین شده خود می پردازند و درصورت وجود اینترنت میتوان تجهیزات را خارج از خانه نیز کنترل نمود.

یکی از مزیتهای دیگر در این خانواده، وجود کلیدهای لمسی با صفحه کریستالی میباشد. این کلیدها بصورت سنتی بروی دیوار نصب شده و از طریق شبکه بیسیم به نرم افزار مرکزی متصل میگردند.

شاید بتوان بزرگترین نقطه قوت و بیشترین جذابیت خانه هوشمند بیسیم  را در نرم افزار ساده آن خلاصه نمود. این نرم افزار را می توان براحتی بروی موبایل و یا تبلت خود نصب نمود و هر شخص در هر رده سنی میتواند بدون داشتن تخصص ، از آن بهره مند گردیده و برنامه های مورد نظر خود را توسط آن به اجرا درآورد.

خانه هوشمند ساده،خلاقیت شما را تحریک نموده و چالشی جذاب را برای شما رقم میزند.

این سیستم نوعی سیستم خانه هوشمند مبتنی بر پروتکل WiFi می باشد که اکثر ویژگی های دیگر سیستم های خانه هوشمند بی سیم را دارا می باشد و به جهت تنوع و عدم نیاز به سرور مرکزی دارای قیمتی اقتصادی تر نسبت به دیگر سیستم ها است.

خانه هوشمند کاسپین با توجه به نیاز جامعه و پوشش سلایق مختلف بر آن شده است تا تنوع گسترده ای از محصولات خانه هوشمند بی سیم من جمله سیستم های مبتنی بر پروتکل وای فای را نیز تامین کند.